Wiadomości branżowe

EY najlepszym pracodawcą według badania Europejskiego Stowarzyszenia Studentów Prawa – ELSA Poland

EY najlepszym pracodawcą według badania Europejskiego Stowarzyszenia Studentów Prawa – ELSA Poland
EY Polska i EY Law zostały uznane za najbardziej znane i najbardziej pożądane miejsca pracy w swoich kategoriach – odpowiednio jako firma doradcza i kancelaria prawna.Największy odsetek, bo aż 75% ankietowanych, którzy wzięli udział w badaniu rynku Studentów Prawa w Polsce 2014 potwierdził, że zna firmę doradczą EY, a 56% osób wskazało ją jako najbardziej pożądane miejsce pracy. Jak wynika z badania, rozpoznawalność marki idzie w parze z postrzeganą atrakcyjnością. Zależność ta potwierdza się również w przypadku kancelarii prawnych. W rankingu najbardziej znanych kancelarii, znajomość EY Law wskazało 61% badanych. Natomiast blisko co trzecia osoba zadeklarowała, że chciałaby w niej pracować.- Bardzo cieszą nas wyniki tego badania. Jesteśmy najszybciej rozwijającą się kancelarią prawną i dobrze, że studenci doceniają nasz potencjał. Nasi prawnicy mają okazję pracować przy niemal wszystkich projektach realizowanych przez doradców podatkowych, biznesowych i transakcyjnych EY, co sprawia, że ciągle poszerzają swoje kompetencje – podsumowuje Agnieszka Tałasiewicz, Partner Zarządzający kancelarią EY

EY Polska i EY Law zostały uznane za najbardziej znane i najbardziej pożądane miejsca pracy w swoich kategoriach – odpowiednio jako firma doradcza i kancelaria prawna.

Największy odsetek, bo aż 75% ankietowanych, którzy wzięli udział w badaniu rynku Studentów Prawa w Polsce 2014 potwierdził, że zna firmę doradczą EY, a 56% osób wskazało ją jako najbardziej pożądane miejsce pracy. Jak wynika z badania, rozpoznawalność marki idzie w parze z postrzeganą atrakcyjnością. Zależność ta potwierdza się również w przypadku kancelarii prawnych. W rankingu najbardziej znanych kancelarii, znajomość EY Law wskazało 61% badanych. Natomiast blisko co trzecia osoba zadeklarowała, że chciałaby w niej pracować.

– Bardzo cieszą nas wyniki tego badania. Jesteśmy najszybciej rozwijającą się kancelarią prawną i dobrze, że studenci doceniają nasz potencjał. Nasi prawnicy mają okazję pracować przy niemal wszystkich projektach realizowanych przez doradców podatkowych, biznesowych i transakcyjnych EY, co sprawia, że ciągle poszerzają swoje kompetencje – podsumowuje Agnieszka Tałasiewicz, Partner Zarządzający kancelarią EY Law.

 

Badanie rynku Studenci Prawa w Polsce 2014 było przeprowadzone w 16 ośrodkach akademickich, w których znajdują się Grupy Lokalne ELSA Poland na grupie 1500 studentów z I – V roku studiów stacjonarnych. 


dostarczył infoWire.pl

Źródło EY. Dostarczył netPR.pl
A to już wiesz?  Prawo transportu drogowego

Artykuly o tym samym temacie, podobne tematy