Wiadomości

Koleje Mazowieckie poszukują maszynistów nowych lokomotyw

Spółka Koleje Mazowieckie, w związku z zakupem nowych lokomotyw TRAXX oraz pociągów typu Elf, prowadzi rekrutację na stanowisko: maszynista pojazdu trakcyjnego oraz pomocnik maszynisty. Spółka

Spółka Koleje Mazowieckie, w związku z zakupem nowych lokomotyw TRAXX oraz pociągów typu Elf, prowadzi rekrutację na stanowisko: maszynista pojazdu trakcyjnego oraz pomocnik maszynisty. Spółka planuje zatrudnić 50 osób.

Koleje Mazowieckie do końca tego roku wzbogacą park taborowy o 11 nowoczesnych lokomotyw typu TRAXX oraz 16 składów Elf. W związku z dynamicznym rozwojem, spółka prowadzi nabór nowych pracowników na stanowiska:

– maszynista pojazdu trakcyjnego

– pomocnik maszynisty pojazdu trakcyjnego, w celu przeszkolenia na maszynistę.

Wymagania stawiane przez spółkę to konieczność złożenia świadectwa egzaminu kwalifikacyjnego na stanowisko maszynisty lub pomocnika maszynisty pojazdu trakcji elektrycznej. Kandydaci powinni posiadać umiejętność pracy w zespole, charakteryzować się odpowiedzialnością oraz dobrą organizacją pracy. Liczy się także odpowiedni stan zdrowia adekwatny dla oferowanego stanowiska pracy.

Koleje Mazowieckie zatrudnionym osobom oferują stabilną pracę z możliwością rozwoju i podnoszenia kwalifikacji oraz pakiet świadczeń socjalnych i opieki medycznej.

– Spółka Koleje Mazowieckie od początku swojej działalności, czyli od 2005 roku dba o rozwój i zdrowie swoich pracowników – mówi Donata Nowakowska, rzecznik prasowy Kolei Mazowieckich. – Możemy poszczycić się tytułem „Pracodawcy godnego zaufania” i „Solidnego Pracodawcy”. Angażujemy się w kształcenie młodych ludzi, współpracując z Zespołem Szkół im. Wysockiego w Warszawie. Obecnie poszukujemy kandydatów na maszynistów, także z możliwością przeszkolenia zawodowego.

Informacje na temat rekrutacji udzielane są pod numerami telefonów: 22 473 89 88, 22 473 88 36.

Pisemne oferty należy kierować na adres Spółki (ul. Lubelska 1, 03-802 Warszawa) lub email: [email protected]
Z: http://www.biuroprasowe.pl/koleje-mazowieckie-poszukuja-maszynistow-nowych-lokomotyw,d4126.html

A to już wiesz?  Carrefour Polska podpisuje kolejne umowy najmu w swoich centrach handlowych

Artykuly o tym samym temacie, podobne tematy