Wiadomości branżowe

Mamy same wybierają prezenty. Relaks, kulinaria, a może skok na bungee?

Z okazji Dnia Matki najpopularniejszymi prezentami są kwiaty, laurki oraz słodycze. Coraz częściej jednak jak wynika z zainteresowania ofertą serwisu prezentmarzen.com w maju 2014, chcemy podziękować swoim mamom w oryginalny sposób, fundując im niezapomniane przeżycia lub chwilę relaksu. To wygoda czy nowy trend?Obdarowując upominkiem tak bliską nam osobę jak mama, chcielibyśmy, aby prezent na długo

Z okazji Dnia Matki najpopularniejszymi prezentami są kwiaty, laurki oraz słodycze. Coraz częściej jednak jak wynika z zainteresowania ofertą serwisu prezentmarzen.com w maju 2014, chcemy podziękować swoim mamom w oryginalny sposób, fundując im niezapomniane przeżycia lub chwilę relaksu. To wygoda czy nowy trend?

Obdarowując upominkiem tak bliską nam osobę jak mama, chcielibyśmy, aby prezent na długo pozostał w jej pamięci i sprawił autentyczną przyjemność. Mimo, iż najłatwiejszym rozwiązaniem jest podarowanie kwiatów, kosmetyków lub słodyczy, równie chętnie, jeśli pozwala nam na to budżet, szukamy ciekawych i niestandardowych rozwiązań.

Tworząc serwis, którego założeniem było spełnianie marzeń i oferowanie niestandardowych prezentów wywołujących radość i uśmiech na twarzach bliskich, nie spodziewaliśmy się, iż tak szybko będziemy na prośbę Klientów wprowadzać nowe propozycje, realizowane również z okazji Dnia Mamy – mówi Kornel Piesio PR Manager serwisu prezentmarzen.com. Nasi Klienci okazali się bardzo kreatywni zgłaszając nam kolejne niesamowite pomysły na prezenty marzeń – dodaje Kornel Piesio.

Jeśli emocje na prezent dla mamy, to jakie?

Najważniejsza w doborze odpowiedniego prezentu dla mamy, jeśli podjęliśmy decyzję, iż chcemy skorzystać z pomocy profesjonalnego serwisu oferującego niezapomniane podarunki jest znajomość zainteresowań naszej mamy i jej ulubionych form spędzania wolnego czasu. Prezentami, które cieszą się największą popularnością w maju z okazji Dnia Mamy w serwisie prezentmarzen.com są: weekendowe lub dzienne pakiety SPA, seanse w grocie solnej czy masaże ciała czyli prezenty przynoszące ukojenie i relaks.

Wśród propozycji wartych zastanowienia, z których równie często korzystają Klienci wybierając prezent dla mamy jest: kurs tańca, lot szybowcem czy profesjonalna sesja zdjęciowa. Dla mam lubiących dreszczyk emocji ciekawym pomysłem może być: strzelanie z broni bojowej, jazda samochodem terenowym lub lot paralotnią czyli prezenty dostarczające adrenaliny.

A to już wiesz?  Internetowe Gazele: rozwijaj się lub zgiń

Dobrą alternatywą, zamiast wybrania konkretnego prezentu, może być skorzystanie z Box’u zawierającego od 21 do 24 propozycji, aby mama z okazji swojego święta, mogła sama wybrać ten podarunek, który najbardziej jej odpowiada. Jak wynika z sondy przeprowadzonej przez serwis prezentmarzen.com, aż 56% ankietowanych wolałoby samemu wybrać sobie upominek. Można więc kierując się tą ideą, skorzystać również z karty podarunkowej.

Ile kosztuje wyjątkowy prezent dla mamy?

W serwisie prezentmarzen.com ceny upominków, które możemy podarować z okazji Dnia Mamy zaczynają się już od 50 zł. Przy minimalnej kwocie możemy zafundować jej seans w grocie solnej lub lekcję tańca. Jeśli natomiast dysponujemy budżetem na poziomie 100 – 300 zł to do wyboru jest już bogata oferta prezentów w formie niezapomnianych przeżyć w kategorii: relaks i uroda, kulinaria i degustacje oraz dziesiątki pomysłów na inne, kreatywne niespodzianki.

Luksus, relaks, odpoczynek to 3 główne kryteria, którymi kierują się najczęściej Klienci wybierający prezenty dla swoich mam – podsumowuje Kornel Piesio z serwisu prezentamarzeń.com


dostarczył: infoWire.pl

Źródło PrezentMarzeń.com. Dostarczył netPR.pl

Artykuly o tym samym temacie, podobne tematy