Wiadomości branżowe

Nowy franczyzowy supermarket sieci Carrefour otwarty

Carrefour Polska otworzył nowy supermarket franczyzowy. Sklep ulokowany w galerii Brama Pomorza, zaoferował lokalnym klientom bogatą ofertę produktów świeżych od lokalnych producentów i dostawców, a także wyroby własnej wędzarni i piekarni oraz wiele ciekawych promocji handlowych. Nowy sklep jest już 140. supermarketem sieci Carrefour w Polsce i jednocześnie jednym z ponad 700 sklepów

Carrefour Polska otworzył nowy supermarket franczyzowy. Sklep ulokowany w galerii Brama Pomorza, zaoferował lokalnym klientom bogatą ofertę produktów świeżych od lokalnych producentów i dostawców, a także wyroby własnej wędzarni i piekarni oraz wiele ciekawych promocji handlowych. Nowy sklep jest już 140. supermarketem sieci Carrefour w Polsce i jednocześnie jednym z ponad 700 sklepów różnych formatów tej sieci w naszym kraju.

Nowy Carrefour Market został otwarty w popularnej galerii handlowej Brama Pomorza, która zlokalizowana jest w Lipienicach, k. Chojnic. Zaoferuje on nowoczesną, przestronną halę sprzedaży o powierzchni ponad 1700 mkw. Supermarket otwarty jest od poniedziałku do soboty w godz. 9:00-21:00, a w niedziele w godz. 10:00-20:00.

Oferta nowego supermarketu została oparta na różnorodności, tak aby każdy z klientów mógł znaleźć tam wszystko, czego potrzebuje. Na potrzeby codziennych zakupów sklep gwarantuje przede wszystkim szeroki wybór produktów świeżych. W specjalnie wyeksponowanej strefie „Targ Świeżości” znajdą się zarówno najlepszej jakości regionalne produkty, pochodzące od pomorskich producentów i dostawców, jak i specjały z całego świata – z gwarancją ich jakości i bezpieczeństwa.

Wyróżnikiem supermarketu Carrefour będą również mięsa i wędliny tradycyjne, pochodzące z własnej Wędzarni Carrefour. Tajemnicą ich wyjątkowego smaku i aromatu są sprawdzone receptury. Wędliny wędzone są na ciepło dymem wytwarzanym z drewna drzew iglastych. Dzięki temu wyroby Carrefour cechuje wyczuwalna nuta wędzenia, która nadaje im niepowtarzalny smak i aromat.

Oprócz bogatej oferty produktów świeżych, nowy supermarket oferuje również lokalnym klientom oryginalne francuskie wyroby pod marką Reflets de France, produkty ekologiczne, bogaty asortyment win z całego świata, a także wiele artykułów przemysłowych w atrakcyjnych cenach.

W nowym sklepie, klienci mogą skorzystać z 7 stanowisk kasowych, a podczas codziennych zakupów, wspiera ich 30 pracowników franczyzobiorcy. Wszystko po to, aby mogli oni zrobić zakupy szybko i sprawnie w przyjaznej atmosferze.

Carrefour Polska to multiformatowa sieć handlowa, pod której szyldem działa obecnie ponad 700 sklepów w takich formatach jak: hipermarkety, supermarkety oraz sklepy osiedlowe. Spółka jest również właścicielem i zarządcą sieci centrów handlowych o łącznej powierzchni ponad 230 000 GLA oraz kilkudziesięciu stacji paliw.

A to już wiesz?  Poczta Polska: Jak bezpiecznie kupować w internecie?


dostarczył infoWire.pl

Źródło Carrefour Polska. Dostarczył netPR.pl

Artykuly o tym samym temacie, podobne tematy