Wiadomości branżowe

Ponad 800 zgłoszeń na WorkGate 2013 – jedyne w Polsce warsztaty firm z sektora BPO/SSC połączone z rekrutacją studentów i świeżo upieczonych absolwentów

WorkGate to wydarzenie organizowane przez Urząd Miasta Poznania, którego celem jest ułatwienie młodym ludziom znalezienia pierwszej pracy w sektorze BPO/SSC oraz pomoc pracodawcom działającym w tym obszarze w wyłonieniu najbardziej wartościowych pracowników. Firmy takie jak: Lorenz Bahlsen, Carlsberg Group, IKEA, McKinsey & Company, Franklin Templeton Investments, CIBER, Jeronimo Martins, HAYS, MAN, Savvis, Carl Zeiss

WorkGate to wydarzenie organizowane przez Urząd Miasta Poznania, którego celem jest ułatwienie młodym ludziom znalezienia pierwszej pracy w sektorze BPO/SSC oraz pomoc pracodawcom działającym w tym obszarze w wyłonieniu najbardziej wartościowych pracowników. Firmy takie jak: Lorenz Bahlsen, Carlsberg Group, IKEA, McKinsey & Company, Franklin Templeton Investments, CIBER, Jeronimo Martins, HAYS, MAN, Savvis, Carl Zeiss przeprowadzą rekrutację i poprowadzą praktyczne warsztaty m.in. w dziedzinach księgowości, konsultingu, wystąpień publicznych czy efektywnej komunikacji. Specjaliści podpowiedzą, jak spełniać oczekiwania potencjalnych pracodawców, a także wyjaśnią, na czym polega technologia przechowywania danych w chmurze. Ci wszyscy, którzy nie zakwalifikują się na warsztaty, mogą przyjść w dniu wydarzenia, odwiedzić stoiska rekrutacyjne, zostawić swoje CV i porozmawiać z przedstawicielami potencjalnych pracodawców.

Do tej pory na warsztaty zgłosiło się ponad 800 osób. Mimo tak wielu zgłoszeń, każdy ma szansę uczestniczyć w  warsztatach, ponieważ o przyjęciu nie decyduje kolejność zgłoszeń, a kwalifikacje kandydata – mówi Marcin Przyłębski, dyr Biura Obsługi Inwestorów UMP.

Zainteresowani mogą zgłosić chęć udziału w warsztatach do 15 listopada poprzez aplikację umieszczoną na facebookowym profilu wydarzenia: www.facebook.com/WorkgatePoznan.  

Na resztę czekają Pracodawcy już 21 listopada 2013 r. w poznańskim Concordia Design.

Źródło Grupa FRESH. Dostarczył netPR.pl
A to już wiesz?  Siła nabywcza Polaków - wyniki badania GfK Purchasing Power Europe 2014/2015

Artykuly o tym samym temacie, podobne tematy