Wiadomości

Strategia EVER na lata 2011-2012

EVER, czołowy polski dostawca systemów zasilania gwarantowanego, zaprezentował nową strategię handlowo-wizerunkową w związku z 20-leciem działalności. W ciągu najbliższych dwóch lat producent zamierza położyć szczególny nacisk na sprzedaż nowych zasilaczy UPS szybkiego ładowania Sinline Evolution z superkondensatorem. W tym celu EVER zdecydował się na wykorzystanie w działaniach promocyjnych superszybkich samochodów, między innymi Ferrari F430 oraz Lamborghini Gallardo.

– Zasilacze Sinline Evolution stanowią przełom na światowym rynku UPS-ów pod względem szybkości ładowania. Zamiast po kilku godzinach, wracają do pełnej gotowości w zaledwie kilka minut. Dzięki temu wśród typowych zasilaczy awaryjnych stanowią takie zjawisko, jak pojazdy Lamborghini i Ferarri w świecie motoryzacji. To jednocześnie dowód na to, że po 20 latach działalności znaleźliśmy się w ścisłej światowej czołówce pod względem innowacyjności. Co ważne, zawdzięczamy to wyłącznie polskim inżynierom i informatykom z naszego Działu Badań i Rozwoju – mówi Mariusz Piątkiewicz, Dyrektor ds. Handlu i Marketingu, Członek Zarządu EVER.

Przedstawiciele EVER zapowiadają, że w latach 2011-2012 supersamochody będą szeroko wykorzystywane w działaniach promocyjnych i materiałach marketingowych. Będą pojawiać się na targach, szkoleniach i integracyjnych spotkaniach z partnerami, jak również stanowić element działań handlowych w kanale dystrybucyjnym. Wykorzystanie najszybszych samochodów świata – między innymi Aston Martin, Ferrari, Lamborghini i Porsche – to efekt planowanej koncentracji działań sprzedażowych na zasilaczach szybkiego ładowania Sinline Evolution z superkondensatorem.

To nowatorska technologia, którą polski producent wprowadził do oferty jako jeden z pierwszych dostawców na świecie. Zasilacz Sinline Evolution różni się od typowych UPS-ów ze standardowymi bateriami niewiarygodnie krótkim czasem ładowania. Zamiast po kilku lub kilkunastu godzinach, Sinline Evolution wraca do pełnej gotowości w kilka minut. Został zaprojektowany na potrzeby systemów sieciowych i telekomunikacyjnych o znaczeniu strategicznym. Tego typu konstrukcje będą zyskiwać na znaczeniu ze względu na zmieniające się warunki pogodowe oraz coraz starszą infrastrukturę energetyczną w Polsce. Należy liczyć się z coraz częstszymi przerwami w dostawach prądu, co oznacza, że zasilacze UPS powinny być gotowe na powtórną pracę od razu po każdej kolejnej awarii.

– W perspektywie kilku najbliższych zasilacze lat UPS szybkiego ładowania z superkondensatorami będą powoli, ale systematycznie zastępować standardowe akumulatory. Użytkownicy coraz częściej będą decydować się na Sinline Evolution, najbardziej obecnie nowoczesne UPS-y na świecie. Na razie jedyną przeszkodą jest stosunkowo wysoka cena, co jest typowe dla przełomowych technologii w ich pierwszej fazie funkcjonowania na rynku. Z czasem koszty wdrożenia będą malały, co zwiększy popyt stymulując dalszy spadek cen – mówi Mariusz Piątkiewicz.

W przypadku Sinline Evolution marki EVER na uwagę zasługuje niezwykła liczba cykli ładowania – nawet do 1 000 000 razy – w porównaniu do standardowych UPS-ów, które wytrzymują maksymalnie 400-600 cykli. Dzięki temu polska konstrukcja z superkondensatorem charakteryzuje się znakomitą żywotnością, nawet do 30 lat. Tymczasem w przypadku tradycyjnych akumulatorów sięga ona około 5 lat.

EVER w ciągu 20 lat działalności niejednokrotnie odwoływał się w działanich promocyjnych do motoryzacji. Polski producent był między innymi sponsorem motocyklowego zespołu Honda Racing Team, jak również kierowcy rajdowego Łukasza Sztuki. Co ciekawe, zasilacz EVER Sinline 3000 był wykorzystywany przez motocyklistów do szybkiego podgrzewania opon na linii startowej. Dzięki temu przyczepność maszyn była bardzo wysoka już od samego początku wyścigu.

W roku 2011 EVER obchodzi 20-lecie działalności firmy. W tym czasie polski producent zdobył pozycję największego rodzimego dostawcy na polskim rynku. Firma prowadzi również sprzedaż w Czechach, a także na Słowacji i Litwie. Specjaliści EVER kładą nacisk na innowacyjne technologie, dzięki którym polskie konstrukcje są bardzo wydajne, energooszczędne i trwałe.

O firmie EVER

Firma EVER, największy polski producent systemów zasilania awaryjnego, powstała w 1991 roku w Poznaniu. EVER jest producentem i sprzedawcą urządzeń awaryjnego zasilania UPS oraz listew zabezpieczających. Od roku 1996 firma produkuje zasilacze awaryjne pod marką EVER. Obecnie linia obejmuje: UPS-y z serii DUO II/DUO II Pro oraz ECO CDS/ECO Pro CDS – przeznaczone do ochrony komputerów PC, stacji roboczych, terminali komputerowych i internetowych, urządzeń telekomunikacyjnych, peryferyjnych, fiskalnych oraz systemów alarmowych; SINLINE, SINLINE XL oraz SINLINE Pro – przeznaczone do ochrony serwerów, komputerów PC, terminali komputerowych i sieci informatycznych; SINLINE LT – idealne do zabezpieczania zasilania rozbudowanych sieci komputerowych, serwerów oraz zaawansowanych stacji roboczych, POWERLINE – do zabezpieczania serwerów, sieci informatycznych i systemów obróbki danych; SUPERLINE – do podtrzymywania pracy centrów przetwarzania danych (produkt otrzymał Złoty Medal MTP na targach Expopower 2009); SPECLINE – model dedykowany do zabezpieczania pracy kotłów centralnego ogrzewania, pomp, układów sterowania oraz automatyki.
Z: http://www.biuroprasowe.pl/strategia-ever-na-lata-2011-2012,d4125.html

hastagi na stronie:

#www nebraska pl

Artykuly o tym samym temacie, podobne tematy


Tagi: #Kilka   #Nast   #aby   #booka   #form   #jest   #ksi   #kszta   #mamy   #materia   #nale